مشتریان فروشگاه های اینستاگرامی، همیشه از شیوه پرداخت رایج این فروشگاه ها، یعنی پرداخت کارت به کارت گله مند هستند و در اکثر مواقع با خیال راحت پرداخت هایشان را انجام نمی دهند. عدم امنیت و نداشتن اعتبار پرداخت فروشگاههای اینستاگرامی موضوع جدیدی نیست، اما جدیت آن برای مشتریان همچنان پابرجاست. اینجا نقطه شروع پی میشه و سرآغاز داستان ماست.


پی میشه یک پلتفرم رایگان مدیریت فروش در اینستاگرام و افزایش فروش است. هدف ما در پیمیشه ایجاد راهکاری جامع در جهت افزایش فروش فروشندگان در بستر اینستاگرام است. پی‌میشه از طریق ارائه بستر رایگان مدیریت فروش، فضای کسب و کار اینترنتی شما را به فضایی پویاتر و حرفهای تر تبدیل کرده و با نمایش هرچه بهتر شما در بازار بزرگ خود، محبوبیت و اعتبارتان را در میان مشتریان افزایش داده و نهایتا فروش شما را بیشتر میکند. راهکارهای پی میشه شامل سه بخش: پرداخت مطمئن، فروشگاه سازرایگان، توسعه فروش در اینستاگرام و ارسال کالا ست. برای آشنایی با هر بخش میتوانید به سایت پی میشه مراجعه کنید.


اما پی میشه با چه راهکارهایی فروشگاه های اینستاگرامی را حرفه ای تر و مورد اعتماد تر می کند؟

پی میشه برای رسیدن به این هدف سه راهکار اساسی دارد:


1- راهکار فروش مطمئن:

این راهکار باعث میشود تا فروشنده از خرید قطعی مشتریان و مشتریان از اینکه کالای مورد نظرشان حتما به دستشان میرسد اطمینان حاصل کنند. این قابلیت پی میشه مبتنی بر ایجاد پیش فاکتور و لینک پرداخت و ارسال آن برای مشتریان است و باعث میشود تا مخاطبان اعتماد بیشتری به کسب و کار شما و محصولاتتان پیدا کنند. اطلاعات کامل تر را میتوانید در سایت پی میشه بخوانید.


2- راهکار توسعه فروش

فروشگاه ساز رایگان پی میشه به شما اجازه ساخت یک فروشگاه آنلاین رایگان را میدهد. شما به راحتی و با چند کلیک ساده میتوانید محصولاتتان را از حساب کاربری خود، وارد فروشگاهتان کنید و در بازار پی میشه در کنار سایر فروشندگان دیده شوید. با استفاده از این راهکار میتوانید از سیستم تحلیلگر و پلن BI پیمیشه استفاده کنید و تحلیل دقیقی از مشتریان خود اعم از سن،جنس، موقعیت جغرافیایی و ... داشته باشید. این داده ها باعث میشود تا در برنامه های بازاریابی خود دقیق تر و منسجم تر باشید و جامعه هدف خود را بهتر بشناسید.


3- راهکار ارسال کالا

مدت زمان تحویل کالا و هزینه ارسال همیشه برای فروشندگان دغدغه مهمی بوده است. راهکار ارسال کالای پی میشه از طریق تسریع عملیات ارسال و پایین آوردن هزینه ها باعث رضایت مشتریان و فروشندگان اینستاگرامی می شود. ضمن اینکه فروشندگان می توانند از طریق پنل مدیریتی خود مسیر پیک را از مبدا تا مقصد مشاهده و پیگیری کنید.

 تاریخ : سه شنبه 15 فروردین 1396 | 09:20 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Themes By s h i k n a:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic